Hakkımızda

Özlem Bayrakdar

Merhabalar Sevgili Farmasi Ailem ;

Giresun’dan kucak dolusu sevgiler.Ben özlem BAYRAKDAR . Bundan 3 yıl önce network dünyasına girdiğimde sadece kişisel ihtiyaçlarımı ve ailemin ihtiyaçlarını , uygun fiyata temin etmek için giriş yapmıştım. ev hanımıyım ve evimin ihtiyaçlarını daha uyguna almak için üye oldum. Daha sonrasında hayatımızın büyük bölümünün networke dahil olacağını ilk zamanlarda hiç düşünmemiştim. İşin içine girdikten sonra kendi ihtiyaçlarımızı uygun fiyata temin ederken çevremdeki tüm sevdiklerime tavsiye etim ve sevdiklerimin de sağlıklı ürünleri uygun fiyata almalarını önererek kendilerini işimin içerisine dahil ettim.Sonra gördüm ki bir kazanç elde etmeye başladım ve hoşuma gitti aynı şekilde ekibimdeki sevdiğim arkadaşlarımın hepsine aynı yolu takip ederek aynı zamanda birlikte eğlenerek kazanmak ister misin sorusunu sordum ve istiyorum diyenlerle yol almaya başladık. Ve böylece de hızlı bir network hayatım başlamış oldu.

Çevremizdeki herkese işimizi tavsiye ediyoruz. 4 kişilik bir çekirdek aile iken şu anda Türkiye’nin her bir yanından binlerce yol arkadaşıyla birlikte kocaman bir aile olduk.

Sevgili dostlarım , ben yapamam demeyin, mazeretlerin arkasına sığınmayın, sorun üreten değil çözüm üreten olun ve Farmasi’ye gelin hep birlikte eğlenerek sizlere kazandıralım ve kazanalım. Saygılar.

Uyulması Gereken Kurallarımız ;

  •   Disiplinli Olmak , İş Disiplini İle Çalışmak
  •   İyi Bir Lider Olabilmek İçin Önce Söz Dinleyen Bir Lider Olmak
  •   Motivasyonu Yüksek Tutmak
  •   İyi Bir Takipçi Olmak